خانه / درباره ما

درباره ما

سلام و درود به شما بدنساز گرامی ، وبسایت تخصصی فلکس آنلاین ( FlexOnline ) از تاریخ ۴ تیر ماه ۱۳۹۱ به صورت رسمی آغاز به کار خود را در زمینه‌های مختلف علم بدنسازی اعلام کرد.

فلکس آنلاین دارای تیم نویسنده، متخصص بدنسازی و پشتیبانی فنی اختصاصی خود می‌باشد. زمینه‌ی کاری این وبسایت را در زیر بصورت کامل به شما عزیزان توضیح خواهیم داد.

دسته بندی نوشته‌ها

وبسایت فلکس آنلاین دارای دسته بندی نوشته‌ای بسیار متنوع و کاملی می‌باشد که در منوی بالای سایت بصورت تب معلق قرار گرفته ، که دسته بندی‌های وبسایت عبارتند از:

تمرین، تغذیه، مکمل، دارو، مسابقه، دیگر ورزشها و ویدئو

توضیحی در مورد هر دسته بندی

– تمرین: در این بخش تیم وبسایت فلکس آنلاین به جمع آوری و ترجمه نوشته‌ها و نکته‌های ریز و درشت مربوط به روش‌های تمرین کردن و نوع‌های آن می‌پردازد، نوشته‌ها از انواع کتاب به زبان‌های مختلف جمع آوری، ترجمه و توسط متخصص و مربی‌های تیم وبسایت بررسی; با تجربه مربیان ما ادغام شده و در اختیار شما دوستان عزیز قرار خواهد گرفت.

بحث‌هایی که در این دسته بندی به آن پرداخته می‌شوند:

 • نوع‌های گوناگون روش‌های تمرینی در رشته‌های مختلف بدنسازی
 • برنامه‌های تمرینی مختلف برای تمامی‌ رشته‌های بدنسازی
 • نوشته‌های تخصصی مربوط به بادی بیلدینگ، بادی کلاسیک، پاور بیلدینگ، فیتنس و ایروبیک
  – تغذیه: 
  در این دسته از نوشته‌های وبسایت تمرکز نوشته برروی نوع‌های مختلف برنامه‌های غذایی و نوشته‌های تخصصی در زمینه تغذیه است.

  عزیزانی که مایلند اطلاعات مربوط به موضوع تغذیه آن‌ها افزایش یابد می‌توانند از این دسته بندی نوشته‌ها دیدن فرمایند; تمامی‌ نوشته‌ها از منابع و افراد معتبر و متخصص خواهد بود همراه با ذکر منبع نوشته.


  – مکمل‌های غذایی: 
  در این دسته بندی تیم فلکس آنلاین به نوشته‌هایی با موضوع توضیح‌ها، نکته‌ها، اطلاع‌های تخصصی مکمل‌های غذایی و مارک‌های گوناگون آن‌ها می‌پردازد، محتویات این نوشته‌ها به هیچ عنوان از منبع‌ها و اطلاعات مبتدی نبوده، همه بررسی شده و از منبع‌های معتبر می‌باشند.


  – دارو‌ها:
   در این دسته بندی نوشته‌ها، تمرکز بر روی ضرر‌ها، فایده‌ها، نوع‌ها و روش‌های مصرف داروهایی مانند هورمون‌ها بوده و به تجزیه و تحلیل انواع مختلف دوپینگ خواهد بود.

  برای ورزشکاران این دسته بندی می‌تواند بهترین مکان برای یافتن اطلاعات بسیار مفید و مهم در این زمینه باشد.

  – حرکت شناسی: در این دسته بندی نوشته‌هایی در مورد نوع‌های مختلف حرکت‌های بدنسازی قرار خواهد گرفت، هر نوشته شامل توضیح کامل نحوه انجام حرکت، ناحیه تمرکز آن بر روی عضله‌های بدن و نکته‌های آن حرکت همراه با عکس‌هایی از نحوه انجام آن حرکت خواهد بود.

  – مسابفه‌ها: شامل نوشته‌هایی همراه با عکس‌ها و ویدئو‌های مسابقه‌های بدنسازی داخل و خارج از کشور در رشته‌های مختلف و رشته‌های ورزشی مربوط به آن خواهد بود.

  – دیگر ورزش‌ها: نوشته‌هایی با موضوع خبر، تصاویر، ویدئو، اطلاع‌های تخصصی مربوط به دیگر رشته‌های ورزشی خواهد بود.


  – ویدئو: 
  در این دسته بندی از نوشته‌های وبسایت تخصصی فلکس آنلاین تیم وبسایت با جمع آوری و تنظیم ویدئو‌های بدنسازی با کیفیت بالا در موضوع مسابقات، زندگی قهرمانان، آموزش‌های بدنسازی و…  آن‌ها را جهت تماشا و دریافت در اختیار شما دوستان عزیز قرار خواهند داد.

  هدف‌های آینده وبسایت فلکس آنلاین:

  تیم پشتیبانی وبسایت فلکس آنلاین هر روز در حال تهیه و آماده سازی امکانات و سیستم‌های جدید جهت تکمیل هر چه بیشتر وبسایت بوده و هدف‌های بسیار زیادی را در نظر دارد از جمله این هدف‌ها می‌توان به مورد‌های زیر اشاره کرد:

  • طراحی فروشگاه
  • کدنویسی و طراحی سیستم پویا جهت بندسازان (FlexOnline)
  • گالری تصاویر ویژه ( راه اندازی شد )
  • ارائه نوشته‌های ویژه و فوق تخصصی
  • سیستم‌های مکان یاب باشگاه‌های بدنسازی کل کشور